«Загартовані мужністю»

6 Грудня 2018 - 11:39

Щорічно 6 грудня українці відзначають День Збройних сил України, який був затверджений постановою Верховної Ради України в 1993 році.

До цієї дати в читальному залі центральної бібліотеки був проведений урок політичного виховання «Загартовані мужністю». На захід були запрошені офіцери управління військової частини А 1376. В теплій атмосфері свята учні ЗЗСО №3 (7А кл. керівник Пивоварова Д.В., 6Б – Баталова О.С.) слухали розповідь офіцерів про їх життєвий шлях від мирної професії до військовослужбовця-захисника України. З відчуттям глибокої шани і вдячності діти привітали військових і вручили обереги на згадку про зустріч. Бібліотекарі Лактіонова Л.В. та Рогінська О.М. ознайомили присутніх з прикладами мужності національної армії за роки незалежності країни. Перегляд документальних відео був підтвердженням незламної сили волі, віри у власні сили, щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині  .

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам`ять усіх загиблих героїв.

У Конституції України сказано, що служба в Збройних силах України, захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності – почесний обов’язок кожного молодого громадянина. І ми віримо,що наші хлопці, майбутні воїни   – захисники , які присутні в залі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Батьківщиною, і що наше українське небо буде мирним і безхмарним !

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань .