Всеукраїнський відкритий конкурс читців ім. Т.Г.Шевченка «В сім’ї вольній, новій»

20 Березня 2018 - 09:44

17 березня 2018 року в місті Краматорськ відбувся обласний етап Всеукраїнського відкритого конкурсу читців ім. Т.Г.Шевченка «В сім’ї вольній, новій», присвячений творчості відомого українського поета. Участь у конкурсі взяли 52 аматори художнього слова – представники 15 міст та районів Донецької області. Серед них учасники художньої самодіяльності, учнівська молодь, студенти вищих та середніх навчальних закладів, представники культурних формувань. Від Централізованої бібліотечної системи м. Торецька в конкурсі взяла участь Гордієнко Христина ( студентка І курсу Донбаського державного коледжу управління і туризму, викладач Служенко І.В.).
Учасники конкурсу продемонстрували глибоке знання творів Кобзаря, виконавську і акторську майстерність. Зі сцени звучала громадянська, любовна лірика, музично-поетичні композиції, які представили багатогранність особистості Шевченка, продемонстрували актуальність його творчості сьогодні в Україні. У кожного з виступаючих своє бачення і своя неповторна манера прочитання поезій, але кожен з них допоміг доторкнутися серцем Шевченківських творів, пройнятися їхнім духом.
Підсумовуючи, голова журі, привітав всіх учасників цього конкурсу з вдалим виступом та висловила одностайну думку членів журі про те, що всі учасники конкурсної програми поставилися до участі у конкурсі досить відповідально. Оцінивши не лише виконання, а й створення образу та розуміння твору було визначено переможців. І дуже приємно, що виступ Христини, яка посіла І призове місце отримала Дипломом І ступені, вразив глядачів та членів журі.
Вітаємо Христину з перемогою та бажаємо розвивати своє ораторське мистецтво і досягати успіхів в подальшому.