День японської культури

18 Вересня 2018 - 08:59

Якщо запитати в першого зустрічного, що він знає про Японію, більшість людей скажуть, що це країна сакури і кімоно. Але, виявляється, в країні вранішнього сонця є ще багато цікавого. Адже Японія – дивовижна країна. І в День японської культури в бібліотеці ця країна відкрила свої таємниці та загадкові традиції. Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» що впроваджує Міжнародна організація з міграції за підтримки Уряду Японії.

Майстер-клас з японської каліграфії зібрав сотні людей та подарував мешканцям нашого міста ще одну незабутню зустріч із культурою Країни Сонця, що сходить.
Всім учасникам заходу було дуже цікаво навчатись правильно писати ієрогліфи, які позначають такі слова , як щастя, радість, сонце, успіх, а також японську абетку. Уважно спостерігаючи за рухами пензля майстра присутні старанно повторювали всі лінії та крапки, виводячи їх на спеціальних планшетах. І щоразу були вражені результатом, адже кожен ієрогліф виглядав як картина, яка може прикрасити будь-яку оселю. Кожен з учасників майстер-класу отримав зразок написання його імені японською мовою.
Дякуємо майстру – Хітоші Накамура за подарований нам майстер-клас із магії каліграфії!

День японської культури продолжившийся – вчились  створювати японську ікебану.

Завершальним заходом Дня японської культури стала чайна церемонія. Вона розкрила усі секрети цього дійства, яке включає у себе чотири компоненти: гармонію, повагу, чистоту, спокій.

Дякуємо Українсько – Японському центру КПІ ім. Ігоря Сікорського, який допоміг розкрити таємниці цієї країни для усіх його учасників.