Зустрічі в книжковому царстві

13 Квітня 2017 - 08:17

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Це свято залишається найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул, яке пов’язане з книгою. Тиждень дитячого читання із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратив свого значення, але й набув особливого змісту для кожного читача. Воно  допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.

Напередодні тижня книги до  бібліотеки— філії№5   завітали, учні ЗОШ № 17 ( 1- А, 1 – Б) ( кл. керівник Семенець Л.М., Пашковська С.П. ) екскурсія  «Зустрічі в книжковому царстві».  Маленькі  користувачі бібліотеки ознайомились  з книжковим фондом бібліотеки,  виставкою- презентацєю нових надходжень “Країна казок”,взяли участь в  різноманітних вікторинах та конкурсах. До вподоби дітям стала вікторина «Відгадай казкового героя».  Розкрити уяву та пригадати казки діти спробували під час гри “Озвуч ілюстрацію” та аукціоні загадок .

Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія до бібліотеки, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких читачів. Свято закінчилось та не закінчилась дружба з книгою, тому що книги порівнюють із ріками, які напувають планету мудрістю.