Жертвам репресій присвячується

19 Травня 2017 - 11:02

Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, що стали жертвами кривавого тоталітарного режиму. Намагаючись позбавити наш народ його національної свідомості, історичної пам’яті та прагнення до свободи мільйони українців, зокрема і наших земляків, було закатовано у застінках НКВС, розстріляно, відправлено у табори, тюрми, висилки. Їм було винесено смертний вирок лише за те, що були українцями і мали сміливість говорити про це вголос.

Так, в рамках відзначення 70-х роковин Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років  у бібліотеці –філії №8 було проведено інформаційну  годину «Жертвам репресій присвячується», спрямовану на виховання поваги до нашої історії, утвердження загальнолюдських цінностей, толерантності, розуміння важливості цього пам’ятного дня. Відвідувачі   заходу дізналася про страшні сторінки історії, численні втрати кращих синів і дочок України, безвинно загублені душі, що потрапили під політичні репресії.   Хвилиною  мовчання присутні вшанували жертв політичних репресій

Ця трагедія ніколи не повинна повторитися. Це наша історія. Ми не маємо права забувати, ми повинні пам’ятати, яку страшну трагедію довелось пережити нашому багатостраждальному українському народові на шляху до незалежності.