“Стежками болю і страждань”

12 Вересня 2016 - 09:37

Пам’ятний день 8 вересня 1943 р. назавжди увійшов в історію нашого міста як день визволення міста від фашистських загарбників. У цей день ми схиляємо голови перед подвигом тих, кого немає серед нас, хто захищаючи нашу Батьківщину впав смертю хоробрих у смертельних боях, хто вмер у госпіталях, хто вмер від ран у післявоєнні роки, хто віддано трудився на благо своєї держави, хто мріяв бачити нас вільними й щасливими. Ми пам’ятаємо солдатський і трудовий подвиг свого народу.

До цієї дати бібліотека — філія№2 підготовила та провела  вечір пам’яті «Стежками болю і страждань” для учнів ПЛ  (вихователь Клунна Л.В., бібліотекар Хижняк О.Ю.) та огляд літератури у книжкової виставки «Згадаймо ті дні» (ЦСПР дітей)

Бібліотекар   розповіли підліткам про хронологію подій визволення нашого міста від фашистів. Учасникам заходу було запропонували переглянути відео «Окупація Донбасу», «Історія Донбасу в документальних кадрах», «Донбас непідкорений».

Пам’ять воїнів, загиблих під час бойових операцій по визволенню Донбасу від фашистських загарбників вшанували хвилиною мовчання.