Здоров’я – одне з основних джерел радості

15 Лютого 2016 - 10:03

Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Зберегти його на довгі роки допоможе дотримання правил здорового способу життя. Під час заходу „Епоха extrim: Треба вижити” учні ЗОШ № 2 ( кл. керівник Сосіна О.Л.) дізналися про основні правила здорового способу життя, складовими якого є гігієна, здорове тіло, харчування і корисні звички. Діти спробували за допомогою власних знань відповіти на питання про правила ведення здорового способу життя; яка поведінка відповідає здоровому способу життя; як треба дотримуватися режиму дня. На кожну букву слова „здоров’я” дітлахи називали продукти, які корисні для раціонального харчування.

     Також діти дізнались про гартування, яке підвищує опірність організму несприятливим діям зовнішнього середовища. Основним засобом гартування є звичайна вода. З її допомогою можна здійснювати обтирання, обливання, купання, приймати контрастний душ.

Отже, щоб бути здоровим необхідно:

– правильно, різноманітно і збалансовано харчуватися.

– бути фізично і творчо активним.

– відмовитися від куріння і вживання алкоголю.

– вміти справлятися із стресами.

– дотримуватися правильного режиму дня.

   У кінці бесіди учні вже усвідомили, що дотримання правил гігієни, щоденні фізичні вправи і правильне харчування допомагають їм бути здоровими і сильними. Але існують шкідливі звички, які марнують наш час, руйнують організм і можуть звести всі зусилля нанівець. Тому їх треба вчасно позбутися, а для того, щоб вони ніколи не з’явилися у майбутньому, їх місце мають зайняти корисні навички. Діти зрозуміли, якщо вони навчаться правильно розподіляти свій час, додержуватися у всьому міри і тренувати силу волі, то зможуть досягати у житті успіхів і будуть завжди здоровими.