Збираємо тепло сердець

9 Грудня 2015 - 15:10

Немає людини, байдужої до поетичного слова. У кожного є улюблені вірші, які в певний період життя схвилювали, торкнулися струн душі і запам’яталися на все життя. Зустріч з письменниками рідного краю та прочитані ними вірші це завжди подія.
На бібліотечний вогник “ Збираємо тепло сердець”була запрошена місцева поетеса Світлана Іванівна Шемякіна та любителі   поезії .

Впродовж   усієї зустрічі було жваве   спілкуванням автора та читача бібліотеки . Відповідаючи на численні запитання Світлана Іванівна  розповіла про себе, про те, як вперше відчула бажання і вміння творити познайомила присутніх з творчими планами. Світлана Іванівна Шемякіна народилась і проживає в нашому місті усе життя, тут пройшло її дитинство, юність і все трудове життя, зараз вона на заслуженому відпочинку, та є членом міжрегіонального союзу письменників. Вірші почала писати з юнацтва. Але свої чотири збірки віршів видала тільки за останні 3 роки . Це – „Звезды падают в августе»(2012), «Владея пламенной душой»(2012), «Мелодии степной свирели»(2013), «Возвращение» (2015) . Присутні з неприхованим інтересом слухали уривки з     віршів про природу, про кохання, в яких були світлі спогади або легкий смуток. Прозвучали і нові , які були написані тільки в жовтні цього року.

Більше години ,в дружній невимушеній обстановці, користувачі бібліотеки  спілкувалися  з поетесою.

Під враженням від зустрічі читачі ще довго не розходилися з бібліотеки, висловлюючи Світлані Івановні слова подяки та побажання творчих успіхів і нових віршів.