З відкритим серцем до кожної дитини

Вже стало доброю традицією відзначати свято святого Миколая у стінах центру соціально психологічної допомоги для неповнолітніх

На святі « З відкритим серцем до кожної дитини»  працівники бібліотеки – філії №2 та бібліотеки – філії №5 привітали маленьких читачів із святом і подарували їм незвичайну зимову казку. Яскраві герої – Пеппі Довгапанчоха – ( бібліотекар Кузнецова О.Л. ) та Кощій безсмертний (бібліотекар  Гармаш Н.В.)- створили чудову казку і допомогли дітям зустрітися зі  святим Миколаєм, який привітав всіх присутніх і подарував дітям подарунки. Як і на будь-якому дитячому святі, не обійшлося без конкурсів. Протягом всього свята дітвора демонструвала свої вміння читати вірші, малювати з зав’язаними очима, а на конкурсі «витягни ріпку»» хлопчаки показали свою спритність. Діти відповідали на запитання вікторин, водили хороводи, грали в ігри, веселились і танцювали. На завершення хочеться сказати, що дуже приємно, коли твоя робота приносить радість дітям, адже дитяча посмішка – найкраща нагорода.

Попереду ще багато казкових зимових свят, цікавих заходів, що чекають на читачів у бібліотеці:віртуальні подорожі,ігри,вікторини,яскраві книжкові виставки – експозиції. Тож запрошуємо  всіх до бібліотек, щоб поринути  у світ книги, доброзичливості свята та відпочинку.