З відданістю Україні в серці

12 Жовтня 2016 - 15:00

Небагато в нас таких важливих дат, як день тих, чия професія – Батьківщину захищати. Це свято – насамперед вияв любові до тих, хто у кровопролитних битвах захищав нашу Батьківщину, відстоював свободу і незалежність в ім’я майбутнього. Хлопці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери на плечах яких тримається наша армія. Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

З нагоди святкування  Дня захисника Вітчизни робітники бібліотеки — філії № 7  підготували героїко – патріотичну годину “З відданістю  Україні в серці” для учнів 7 “А” та 7 “Б”  НВК “Школи — гімназії” кл. керівники Коваленко Г.М. та Деканенко  Л.С.

Від бібліотекарів  філії учні почули інформацію про історію виникнення свята 14 жовтня, вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання. Подарунком для присутніх була літературна композиція  у виконанні Борисенка Олександра, Душеби Дар’ї, Москалик А., Шеїної Ю, Яковенко Д.                                                                     Зігріли серця шановних гостей ліричні, задушевні пісні учениці гімназії Грецької Катерини.

День захисника України покликаний стати святом усіх сучасних воїнів та ветеранів, днем вшанування всіх, хто упродовж століть боронив українську землю. Він має консолідувати українське суспільство навколо ідеї захисту незалежної та соборної України.