З Україною в серці

6 Вересня 2016 - 12:07

Нема в людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилася, землі, на якій зросла. Щоб по-справжньому любити рідну землю, свою Батьківщину, слід добре знати і вивчати історію своєї держави, мову, культуру, національні традиції.  Зберегти  незалежність  України , збудувати  міцну державу , розвинути і примножити  її   моральні, культурні і духовні цінності – наш святий обов’язок .

Рідній неньці  Україні,   рідному  краю ,  красі і співучості української мови  в центральній міській бібліотеці  присвячено цикл заходів.

За участю учнів 8-9 класів ЗОШ № 3 (кл.керівник Коханко Г.В.), НВК «Школа-ліцей (кл.керівники Токарева Н.П., Гапонова Г.Л.)  відбулася українознавча година «З Україною в серці». Учні пригадали   історію становлення української символіки та державного  Прапора, із  задоволенням прийняли участь у відео-вікторині «Сторінки історії України».Також для молоді було проведено огляд ілюстрованої книжкової виставки  « Україна-єдина », на якій представлена література з   історії та культури  нашої держави, історичне минуле та сьогодення, чудові краєвиди  України. Приємне враження на всіх присутніх справили юні талановиті студенти музичного училища Артем Власов (Керівник Т.М.Мольдерф) та Ельміра  Бухтіярова (кер.І.В.Тітова),  виконав  українські пісні «У  вишневому садочку» ,«Моє ім’я -Україна» .

Цікавою і насиченою  відбулась зустріч з учасниками АТО «Герої України- захисники вітчизни».  Присутні на заході активні користувачі бібліотеки  та співробітники Торецького міського відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Донецькій області з вихованцями   мали змогу  при активній допомозі коменданта м.Торецька О.С.Лисенко  поспілкуватись з офіцерами воєнної комендатури Неборачек  Р.В., Супрун М.В., офіцером взаємодії групи цивільно-військового співробітництва Панчук С.В.,та прес-офіцером О.П.Любченко.  Присутні переглянули кадри документальної хроніки   про героїзм і самовідданість захисників  рідної землі, хвилиною мовчання згадали загиблих під час  неоголошеної  війни.

 

Щирим і хвилюючим було спілкування  з волонтерами міської громадської організації «Твоє Нове Місто». Волонтер Ірина Віталіївна Захарченко  звернулась до присутніх із закликом боротися з байдужістю, бути уважним до своїх рідних, знайомих, займатися громадською діяльністю,  активна життєва, громадянська позиція повинна стати нормою для молоді.

Приємним  ліричним відступом пролунали вірші  місцевої талановитої поетеси Л. В.  Карнауховой  про  красу і щирість  рідної  землі, співучість  української  мови. А на завершення  зустрічі  відбулася  дружня фотосесія. Сподіваємось , що кожен присутній виніс для себе чимало цікавої інформації й здобув додаткову мотивацію для пізнання.

 

Можеш вибирати друзів і дружину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину.

Можна все на світі вибирати, сину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину.