Його доля стелиться барвинком

13 Березня 2019 - 13:55

Його доля стелиться барвинком

     9 березня не лише Україна, а й увесь світ відзначають річницю з Дня народження великого українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Цій ювілейній даті в бібліотеці – філії№1 для дітей  була присвячена літературно-музична світлиця “ Його благословила доля славою святою” . Його учасниками стали користувачі бібліотеки,  здобувачів освіти І-ІІІ ступенів СЗЗО № 3 ( класний керівник Токмакова Н.В.)
Учасники заходу вшанували пам’ять Тараса Шевченка та   познайомилися із його творчою діяльністю , найвідомішими витворами мистецтва, розширили свої знання про життєвий і творчий шлях Кобзаря.
Яскравим доповненням заходу став виступ вихованців музичної школи ім. Івана Карабиця. У виконанні Кашиної Ксенії прозвучала пісня на вірш поета “Як би мені черевички” ( викладач Гладиш Н.П.). Зачарували  грою на блок-флейті Заіка Артем та Заіка Семен, які виконали “Казацький марш” та “ На вулиці скрипка грає” ( викладач Губарєва І.І.).

Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього!