Я з Небесної сотні

26 Лютого 2016 - 09:05

Українська революція кінця 2013-го – початку 2014 років, яка дістала назву Євромайдан, є унікальним, раніше не баченим у світі явищем, що виражена у мирному народному спротиві. Саме на Майдані народилася нова українська нація, високоідейна, готова стояти до кінця, і навіть віддати життя у святій боротьбі за достойне майбутнє рідної землі.

20 лютого вся країна вшановувала пам`ять героїв Небесної Сотні. До цієї дати бібліотека –філія № 2 підготувала презентацію книги- реквієма, книги-посвяти Марко Рудневича „Я з Небесної Сотні” герої якої – звичайні люди з різних куточків нашої держави: науковці, підприємці, вчителі, студенти, заробітчани. Якби не Майдан, вони б ніколи не зустрілися. Це він об’єднав їх, зробив побратимами та „воїнами світла” :сумуємо, плачемо і схиляємо голову в скорботі.

Повість молодого українського автора Марко Рудневича “Я з Небесної сотні” розповідає про три вирішальні дні на Євромайдані та 19-річного студента .

Читачі згадают та ще раз переживуть ті тривожні лютневі дні і, і ще довго будуть пам’ятатимете простого хлопця зі щирою душею — Макса зі Сміли. Цей твір написан для того, щоб герої Небесної сотні постали живими з його сторінок. Розповідь, як вони жили, що любили, у що вірили, за що стояли і помирали на Майдані. Пропонована книга не залишила байдужим жодного з читачів.

Це невеликий крок до увічнення сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України

 

Минає друга річниця з тих трагічних днів в історії українського спротиву, коли було безжалісно знищено кращих синів і дочок країни – нашу Богом Обрану Небесну Сотню. Тому хочеться віддати данину пам’яті цим героям .