Я люблю свою країну

5 Вересня 2018 - 10:08

Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Дуже символічно, що свій перший урок юні читачі 4-А класу ЗОШ № 6 (класний керівник К.В.Скубій) і 4-Б клас (класний керівник І.В.Глушко), провели в стінах бібліотеки- філії№1 для дітей . Адже бібліотека – одна з перших та найважливіших сходинок дітей до Країни знань, книги, читання. Новий навчальний рік розпочався усним журналом “ Я люблю свою країну”. Працівники бібліотеки підготували цікаву програму, яка дала можливість учням – користувачам філії ознайомитися з тернистим шляхом України до її незалежності, про нелегку долю української нації протягом століть та про теперішні випробування Української держави на Сході України, прийняти участь в розважальному конкурсі на кращого знавця з історії України, розгадати кросворди та ребуси з народознавства. І як було не згадати наші мелодійні і чаруючі українські вірші, які прозвучали у виконанні дітей-учасників заходу. Відповіді на всі питання, які зацікавили дітей, можна було знайти в книгах представлених на книжковій виставці «Україна – територія гідності».
Покидали стіни бібліотеки юні патріоти в гарному настрої, задоволені цікавим заходом та вдалим початком нового навчального року. На згадку про свято знань, 1 вересня, учні сфотографувалися в бібліотеці, з гаслом “Я люблю свою країну” на знак гордості, що вони – українці.