Я хочу жити без війни…

15 Липня 2016 - 08:32

В історії народу бувають дати, які є доленосними  у його житті . Події ,що  нині  відбуваються  в нашій державі,не залишають  байдужими  жодного з нас, викликають тривогу  і занепокоїння. І ми повинні пам ‘ятати  такі героїчні сторінки, які відбулися 21 липня 2014 року   в нашому   містіДо цієї пам’ятної дати  Центральна бібліотека   підготувала і провела героїко-патриотичну годину « Я хочу жити без війни в єдиній вільній Україні».

В читальному залі  в теплій атмосфері  користувачі  бібліотеки  спілкувались з  захисниками нашої Батьківщини- представниками   військової служби  правопорядку Целюренко Віталієм Вікторовичем, Конан Ростиславом Юрійовичем  завдяки активній підтримці  військового коменданта м. Торецька Лисенко Олега Сергійовича. Зовсім молоді люди, але вже обпалені  війною розповіли всім присутнім   про свою головну мету і завдання : відстояти  незалежність і цілісність нашої держави,та спокій  мешканців  нашого міста.  Волонтери   громадської  організації «Твоє нове місто»  звернулись до читачів  із закликом боротися з байдужістю ,бути уважними  до своїх близьких, знайомих, займатися активною  громадською діяльністю.  Свою думку на  останні події    в м.Торецьку   висловили  активні  читачі Жура Ф.Ф., Чиньонов О.В., виразивши сподівання на мир в нашій країні.

Нікого не залишили байдужими відео фільм про визволення нашого міста, та документальний фільм «Аеропорт».

Саме такі зустрічі формують в нас  патріотичні почуття, виховують громадянина-патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий у будь-який час стати на захист своєї Батьківщини!

Сподіваємося, що в найближчий час ця війна закінчиться, і в Україну прийде мир та спокій