Віхи життя і творчості

20 Жовтня 2015 - 15:56

 Фабрика ФорматовP161015_10.33Поет, публіцист, перекладач. Автор понад трьох десятків поетичних книг, уславлений лауреатськими званнями, перекладений багатьма мовами світу, невтомний громадський та політичний діяч – таким є Борис Ілліч Олійник. В цьому році вся Україна буде відзначати 80 — річчя з дня народження  поета.

З нагоди цієї річниці для учнів школи №2 ( кл. керівник Сосіна О.М.)  бібліотека — філія №2    провела      година творчості   “Віхи життя і творчості”

Бібліотекар Котова О.Л.  розповіла учням  про творчість видатного поета, нашого сучасника,яка  відзначається любов’ю до України, до народу, до матері. Діти дізналися ,що  рідко кого з наших поетів, можна без перебільшення назвати “поетом – красномовцем”. Такий він є в своїх віршах, і в своїх поемах.. Його внесок в мовну скарбницю важко переоцінити. Присутніх зацікавили тема любові до матері, в творах ювіляра“Пісня про матір”та «Мати сіяла сон», в яких Борис Олійник передав увесь свій талант, інтелект, майстерність, ніжність, захоплення рідною землею, материнською відданістю і щирістю..

  Кажуть, що кожний справжній поет усе життя пише свою єдину книгу, головним персонажем якої є його ліричний герой, а в ньому, як у випуклій лінзі, фіксується художній образ цілого покоління. Поезія Б.Олійника – переконливий приклад такого втілення в долі ліричного героя, в його духовному світі долі цілого покоління, на плечах якого лежить сьогодні турбота про майбутнє нашої планети