Веселий вівторок

12 Грудня 2017 - 13:19

Цікаво і весело проводять свій вільний час відвідувачі в нашій бібліотеці. Тут діти не тільки читають книжки, переглядають журнали, у їхньому розпорядженні комп’ютери з вільним доступом до Інтернету, зона Wi-Fi. Також вони мають змогу пограти в настільні ігри, яких в бібліотеці вдосталь та ще й на будь-який смак.
Це різноманіття ігор ми отримали завдяки реалізації проекту « Торецьк: територія змін» Міжнародної організації з міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, які зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» за фінансової підтримки Уряду Японії»
Тож, в дружній та веселій обстановці пройшов іще один день в бібліотечній ігротеці « Веселий вівторок». Граючись в «Монополію», юні ігромани відчували себе справжніми банкірами, біржовими магнатами та власниками авіакомпаній. Будуючи вежу у грі «Джанга» та змагаючись у шахи, діти чудово і весело провели час у бібліотеці та добре відпочили.
Юні відвідувачі переконалися, що без електронних гаджетів також можна гарно та корисно провести вільний час. Вони полишали бібліотеку з приємними враженнями і бажаннями зустрітись ще не один раз.
ОТЖЕ, БАЖАЄТЕ ВЕСЕЛО ПРОВЕСТИ ЧАС З ДРУЗЯМИ АБО ПРОСТО РОЗВАЖИТИСЯ? ТОДІ ВАМ ДО НАС! НА ВАС ЧЕКАЮТЬ ЦІКАВІ ІГРИ, СПІЛКУВАННЯ З РОВЕСНИКАМИ, ДРУЖНЯ АТМОСФЕРА ТА ДОЗВІЛЛЯ БЕЗ ЖОДНОЇ ТІНІ НУДЬГИ!