Велич Тарасового слова

14 Березня 2017 - 15:01

Т.Г.Шевченко – це слава і гордість українського народу, який всі свої сили та життя  віддав служінню своєму народу.  Його поезія от уже понад сто років викликає в людях почуття гордості і захоплення красою , своєю силою  і народною мудрістю.

З метою гідного відзначення  203-ї річниці  видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка бібліотека — філія№1 для дітей провела час поезії «Велич Тарасового слова». Школярі з великою цікавістю слухали бібліотекарів про нелегке дитинство  Кобзаря, його любов до рідного краю, до місця де він народився та виріс, а також дізналися про творчість Тараса Григоровича не тільки як поета, але і як художника та познайомилися з його мистецькою спадщиною.  Присутні проявили інтерес до його творів, оглянувши різні видання поезії автора, що були представлені на книжковій виставці « Вклонімося Кобзарю».

Під час спілкування  дуже виразно  і з бажанням звучала поезія великого Кобзаря, яка  зігріває серце, заставляє замислитись над нелегкою людською долею.

Відвідувачам бібліотеки були запропоновані  малюнки дітей на твори поета під назвою                                « Чари Тарасових віршів». Цікавих робіт було чимало, адже в кожну з них вкладена частинка душі, пронизана шевченківським словом та глибиною його  змісту.

Минатимуть роки, змінюватимуться покоління та твори Тараса Григоровича завжди будуть новими і актуальними. Т.Г.Шевченко-  незвичайна людина, яка і по цей день є « володарем душ». Це — український поет, художник, філософ, народний вчитель. Його творчість  вчить любити Україну, рідну мову — духовний скарб нації, милуватися природою рідної країни.