В Україні святкують День студента

17 Листопада 2015 - 15:08

Студентські роки – це незабутній період. З ним пов’язані перші серйозні уроки життя, і перші глибокі пізнання таїнств обраної професії, і перше справжнє кохання. Щорічно 17 листопада в Україні , як і усьому світі, відзначають День студента.

    У цей День  приєдналися до привітань на адресу  студентів групи № 10 ПЛ№ 73 (кер. Дмитрова А.Л.,бібл. Хижняк О.Ю.)  і співробітники бібліотекі -філії № 2.  З побажаннями завжди бути переможцями, не втрачати дух свободи і впевнено дивитися в завтрашній день .Для присутніх бувпроведен  перфоманс  “Від сесії до сесії студентам з нами весело!”.

Найактивніші   читачі бібліотеки ( Коншена Оля, Коншена Рада, Ходарева Валентина ,Ходарева Ганна та інші) підготували для учнів справжній концерт. Хлопці та дівчата показали гумористичну сценку “Студент на іспиті”,співали веселі пісні про студентів і студентське життя, виконали запальний танок “Буги-вуги” з х/ф “Стиляги”. Зачитали урочисті клятви студентів і п’ять заповідей гарного та поганого студента. Закінчилась зустріч напуттям пам’ятати, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ви стаєте  розумнішими, духовно багатшими. Де б ви не були і що б ви не робили.