Урок толерантності

30 Листопада 2015 - 18:24

16 листопада 1995 року на Генеральній конференції Юнеско  була прийнята Декларація принципів  толерантності  та визнана необхідність її впровадження в суспільство. Адже толерантність — це не тільки позитивний принцип, але й засіб підтримки миру, а також економічного  і соціального прогресу всіх народів.

26 листопада 2015 року в бібліотеці-філії №7  відбувся урок толерантності для учнів  НВК «Школи-гімназії». Захід підготовлено і проведено спільно з учнями 6-х класів (кл. керівники  Г.М. Коваленко, Л.С. Деканенко), які підготували вірші, інформаційні повідомлення, розіграли цікаві ситуації.

Учні подивились відеоролики про тих, хто найбільше потребує толерантного ставлення у суспільстві. З захопленням відповідали на питання тесту «Уміння спілкуватися», розглядали різні життєві ситуації, в яких вони мали визначити свою поведінку, не засуджуючи вчинки інших.

Підсумком заходу стало оформлення  квітки толерантності, кожна пелюстка якої символізувала ті позитивні якості, які мають бути притаманними  усім людям.

Людська мудрість накопичувалася століттями, але саме її  завжди бракує людям, щоб зробити світ щасливим, треба  вчитися робити добро, не зважаючи на тяжкі обставини.