Урок любові і добра

6 Листопада 2015 - 12:31

 Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. В ній – історична доля, духовна могутність і мудрість віків, і пам’ять народу, і щирість душі.  Українська мова й писемність — це здобуток культури і духовної діяльності українського народу.   З нагоди відзначення     дня  української писемності та мови в читальному залі центральної бібліотеки відбулася зустріч з сучасним поетом Миколою Джмілем., яка мала назву “Урок любові і добра” На зустріч були запрошені студенти гірничого технікуму, працівники бібліотек.

 Протягом двох годин спілкування панувала атмосфера високої духовності, любові до Батьківщини, всіх людей на землі, Матінки Природи.   Микола Олександрович представив третю книгу, яка має назву «Коло». Коло – одне із імен нашого Світила. Зимове Сонце далекі пращури називали – Коло. Звідси маємо походження таких слів як холод, коляда. Тепер зрозуміло, чому така назва яскрава, колоритна, сонячна… Хоча спочатку у поета була задумка назвати цю книгу «Ми – Коло». Цікаво було слухати спогади з його життя : про випадкових попутників у поїзді, яким першим  випала нагода вислухати вірш “Рідна мова”.

Зрозуміло одне, Микола Олександрович — відверта, чуйна людина,яка хоче зробити цей світ кращим, Він як джерело добра, поселив в наших душах струмочки любові, тепла , позитиву.

 Усі з відкритою душею та чистим серцем слухали, як емоційно читав Микола Олександрович свої вірші та поеми; відповідали на поставлені паном Миколою запитання, робили висновки із почутого, самі ставили запитання – так швидко і непомітно пролетів час зустрічі.

Прощаючись, Микола Джміль подякував шанувальникам поетичного слова за їх прихильність та уважність, а всі відвідувачі, у свою чергу, подякували поетові за цікаво проведений із користю час.