УКРАЇНО, ЗЕМЛЕ МОЯ!

6 Вересня 2016 - 11:31

Одним з найбільш  значимих днів в історії кожної держави є День Незалежності, день – коли національні, духовні та політичні прагнення народу викристалізо́вуються в матеріальну форму, яка отримує визнання світової спільноти і право на власний шлях. 24 серпня  Україна святкує свою незалежність і дорога до неї була довгою і тяжкою. Були непрості, буремні роки, насичені різноманітними політичними подіями.  

                Саме 25-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави був присвячений перший урок, який проводився  1 вересня в усіх школах України , під назвою «Нам пора для України жити». Бібліотекар бібліотеки — філії №2 підготувала та провела для учнів 7 класу ЗОШ №17 історична подорож «Україно,земле моя!». Бібліотекар розповіла присутнім про історичні події в Україні, її сьогодення, природу, усну народну творчість, побут співвітчизників, їхні традиції та культуру. Оскільки історія твориться руками людей, найбільшу увагу   приділили окремим героям. Тим, хто захищав Донецький аеропорт,  хто боронить рубежі нашої країни  у нас на Донбасі.

  По закінченню заходу бібліотекар наголосила, що  долаючи всі труднощі, Україна продовжує боротися за свою Незалежність. І обов’язково переможе, бо Україна має бути! І не лише у формі чудових вишиванок та пісень, але й розвиненої економіки, національно спрямованої української влади, активного і свідомого громадянського суспільства.