Україна: незалежність, щастя, воля

22 Серпня 2018 - 14:17

«Незалежне життя – ось де справжня мета!

Тільки вірний орел вільним птахом літа…

Тільки вірний орел своє щастя кує,

Тільки вірний народ і бере і дає.»

О.Олесь

 

Україна – наша земля, рідний край. Наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми.

З нагоди Дня Незалежності України працівники бібліотеки-філії №7 ЦБС м. Торецька та активний читач бібліотеки, Нестеров Андрій вийшли на вулицю міста та провели вікторину «Україна: незалежність, щастя, воля».

Для мешканців різних вікових категорій бібліотекарі підготували питання про життя України в часи Київської Русі, добу козацтва й в роки незалежності; про основні державні символи, їхнє значення та творців; про різдвяні, купальські та інші традиції співвітчизників; про знаменитих спортсменів, митців, державних діячів. До заходу залучались всі охочі.

Вікторина зацікавила учасників динамічним і яскравим перебігом, викликала пізнавальне заохочення. Але, нажаль, не всі учасники пройшли випробування з однаковим успіхом, але кожен виніс для себе чимало цікавої інформації й здобув додаткову мотивацію для пізнання. Дехто міг похвалитися «групою підтримки» в особі батьків, бабусі, братів і сестричок, друзів.

Ті, хто виявив найкращі знання, отримали солодкі смаколики та книжкові аксесуари із символікою бібліотеки. Також для читачів було проведено огляд книжок, присвячених Дню Незалежності України.

Загальнолюдські цінності завжди об’єднували і сім’ї, і нації, і держави. Сьогодні ніщо не може зупинити відродження національного духу всім нам треба плекати у серці любов до села чи міста, де живемо, до рідних своїх, до духовної і культурної спадщини нашої Батьківщини. І буде вона велика, а з нею великими будуть і бібліотеки!!