Україна – моя батьківщина

7 Вересня 2015 - 10:22

Сьогодні у нашій країні свято науки і знань. Свято веселе й чудове, бо ми живемо у вільній і незалежній Україні, де всі діти й дорослі мають право на навчання, на одержання потрібних знань. У цей вересневий день тисячі дітей і дорослих в Україні сядуть за парти, щоб навчатися. Бо ж ми прийшли у третє тисячоліття – вік наукового і технічного прогресу, коли без знань і науки не обійтись жодному з нас. Кожен може досягти своїх вершин у житті. Усе це нам дає наша держава та навчальний заклад, у якому ми навчаємось.
Держава наша незвичайна, а її назву ви можете сказати, прочитавши акровірш –    Віднайдіть перші букви кожного рядка та утворіть слово.

У всіх людей одна святиня,
Куди не глянь, де не спитай.
Рідніша їм своя пустиня,
Аніж зимний в чужині рай.
Їм красить все їх рідний край.
Нема без кореня рослини,
А нас, людей, без батьківщини

 Святою для кожної людини є земля де вона народилася і зробила свій перший крок, вимовила перше слово, почула мамину колискову, а пізніше –  народну пісню, пішла стежкою до школи. Ці почуття  – вічні. Вони оспівані в піснях і віршах.

І чим доросліше стає людина, тим глибшає її любов до батьківщини…

Тому недивно, що наші предки залишили для нас велику спадщину у вигляді віршів, картин, вишиванок,  пісень, музики, пам’яток архітектури тощо.