« У Революції Гідності-доля народу»

23 Листопада 2018 - 09:38

  « У Революції Гідності-доля народу» 

Щороку 21 листопада в нашій країні відзначають День Гідності та Свободи, встановлений Указом Президента України Петра Порошенка у 2014. Цього дня українці віддають шану патріотизму й мужності громадян, що стали учасниками Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013–2014 років, піднялися на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди Дня Гідності та Свободи в читальному залі центральної бібліотеки був проведений урок політичної свідомості “У Революції  Гідності – доля народу”, в якому активну участь взяли учні 7-в класу ЗЗСО-№6 (кл. керівник Куцепал І.Г.) .  Діти підготували віршовану композицію про патріотизм і мужність громадян, які постали на захист національних інтересів України та її європейського вибору. Найбільш хвилюючим моментом заходу був перегляд стрічки документального відео “Революція Гідності, як це було.” Кадри цього фільму ще довго лишатимуть біль і тугу тих страшних часів в душах дітей і дорослих.

Життя невпинно рухається вперед, і доля кожної людини залежить від вибору правильного шляху її країни. Своє майбутнє ми бачимо в щасливій,величній і квітучій державі,яка впевнено крокує до європейської родини.