У нашій пам’яті вони назавжди залишились

15 Лютого 2016 - 09:59

У нашій пам’яті вони назавжди залишились«А Сотню вже зустріли Небеса…Летіли легко, хоч Майдан ридав…Із кров´ю перемішана сльоза…А батько сина ще не відпускав…». Такими словами розпочалась інформаційна година “Калейдоскоп трагічних подій: “Небесна сотня”, присвячена Героям Майдану – «Небесній Сотні», яку організовали бібліотекарі бібліотеки-філії №7 (микрорайон вул. 91 Дивізії,1) для своїх читачів. Вони ознайомили присутніх з новою книгою М. Рудневича “Я з небесної сотні”, в який описані ці буремні дні на Майдані. Кожне слово наповнене глибоким змістом, виразним почуттям. Тут переплелися тривога і спокій, журба і радість, життя і смерть, біль і любов…

При перегляді відеофільму “Небесна сотня. Зима, що нас змінила”, учасники заходу емоційно поринули в атмосферу Майдану, відчули його подих, згадали ці важкі для України дні, пройшлися доленосними і трагічними слідами наших захисників.

“Небесна сотня”- це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наша вдячністиь за все, що вони зробили для нас. Хай пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, надасть нам волю і мудрість для зміцнення власної держави на власній землі.