У нашій пам’яті безсмертні роки

10 Травня 2015 - 11:43

Летять роки, мов журавлині ключі в далекий вирій. Роки, а їх минуло вже 70, не зітруть у пам`яті людській імена тих, кому ми завдячуємо своїм життям.

       Чим далі від нас минуле, тим дорожчі сьогоднішні ветерани-фронтовики, які замерзали в окопах, ішли в атаки під шаленим вогнем ворога, наближаючи світлий день Перемоги. У довічному боргу наше покоління і перед  ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги. Все менше їх залишається в життєвому строю. Зберегти їх пам’ять, донести ЇЇ до молодого покоління святий обов’язок кожного. Велику ціну заплатив український народ за перемогу у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років. Війна проти нацистської Німеччини всіма своїми вогняними колесами  прокотилася українською землею, залишивши глибокі вибоїни й шрами в долі народу України. Не було сім’ї, яку б не торкнулося горе, що несла ця війна. Поряд з нами вже нема багатьох свідків тих подій. Але залишилась скарбниця людської пам’яті, відкрита для всіх і кожного. І наше завдання — зберегти цю пам’ять для нащадків.

      Вони живуть у наших серцях, тому готуючись до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом, колектив бібліотеки-філіалії  №2  спільно з  бібліотекарем  ПЛ №73  Хижняк О.Ю.  підготували і провели  урок пам’яті ”У нашій пам’яті безсмертні роки” по вшануванню пам`яті жертв війни та ветеранів-фронтовиків, усіх, хто пережив ту страшну війни ,хто не шкодував своєї крові, свого життя за наше з вами сьогодення.

     В цей день студенти  зібралися разом, щоб згадати героїв-визволителів, вклонитися їх подвигу, згадати словами подяки тих, хто живий, і тих, хто пішов, своїм життям показавши приклад великого служіння Вітчизні, миру і добру.

Дуже проникливо, душевно і з любов’ю пролунали вірші Юлії Друніної, В. Соловйова та інших поетів воєнннної та післявоєнної пори у виконанні студентів гр. № 10 Коробова А.,Назаренко К.

Увазі присутніх була представлена книжкова виставка-пам’ять «Доки пам’ятаємо – живемо!»