У книг канікул не буває!

22 Червня 2017 - 14:22

Ура! Канікули! Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Чимало хто мріє про відпочинок коло моря, дехто – вирушити у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст або місць. Та чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Літній відпочинок дітей – це не бездумне гаяння часу, байдикування. Цих золотих днів вистачить не тільки на сонце і на річку з морем, на заняття спортом та рухливими іграми – а також на читання творів за програмою.

Літнє читання – чудовий час для розширення кругозору дітей та їх творчої уяви. Бібліотекарі заохочують дітей до читання влітку, адже це цікаво, весело та корисно. До послуг читачів в  бібліотеці-філії № 7 ЦБС м. Торецька діють книжково- ілюстративні виставки: «Мозаїка книжкового літа», «В країні цікавих уроків», «Жива душа природи», «В гостях у казки».

В червні у гості до бібліотеки завітали школярі пришкільних таборів  ЗОШ І-ІІІ ст. №9  та НВК “Школа-гімназія” Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ казок, фантастичних пригод та мандрів. Книг у бібліотеці, звісно,  не бракує – енциклопедії, довідники, хрестоматії… Діти із задоволенням слухали розповідь бібліотекарів Бредіхіної С.О. та Семиченкової Н.М.  про правила користування книгою та бібліотекою, ознайомили з книжковими виставками та тематичними  полицями, а також проінформували про нові надходження літератури для дітей. Цікавим доповненням екскурсій стала захоплююча вікторина «Відгадай казкового героя» та аукціон загадок.

Працівники бібліотеки на завершення побажали всім присутнім залишатися такими розумними, творчими і читаючими.  Бібліотекарі з нетерпінням чекають на вас, дорогі діти! Адже у книжок немає канікул! Гарного всім літа і цікавих книг!