Цікава мандрівка

13 Квітня 2017 - 08:14

Бібліотека – це дім, де живе книга. Це місце по-справжньому священне, воно зберігає дух книги. Це долі і життя, це оповідання та пригоди, це сама історія постає з полиць. А ця тиша і неповторний запах книжкових сторінок, безліч книжкових полиць… Якщо так ставитись до бібліотек, то неодмінно зацікавлять невідомі факти бібліотечної історії.

Працівники бібліотеки –філії №2 провели для учнів 4-го класу  ЗОШ №2 (кл.керівник Сосіна О.М.)  віртуальну мандрівку „Подорож по сайтах  дитячих бібліотек”. На дітей чекали  цікаві пригоди дивовижних  літературних  героїв. Після чого бібліотекар Ахмедова С.В. запропонувала  для них декілька вікторин по дитячим книжкам „Що в скриньці знаходиться?”, „Вгадай героя,  автора книги”, „Продовжіть список”.  Бібліотекар читального залу Чаркіна М.М. провела для школярів відео-подорож по найкрасивішим  та  самим незвичайним  бібліотекам світу, яка викликала щирі здивування. Після перегляду відбулося знайомство з новою літературою з виставки „Сучасна дитяча література”.

З позитивним враженням цікаво проведеного часу та з гарним настроєм діти залишили бібліотеку. Сподіваємося, що ця зустріч посилила пізнавальний інтерес учнів до читання та вони, як і раніше, завжди будуть справжніми друзями нашої бібліотеки.