Це моя Батьківщина

6 Вересня 2016 - 11:22

День знань — справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Цей день особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і ,водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Тому і бажано, щоб перший урок був цікавим, особливим і запам`ятався надовго.

Бібліотека-філія №1 для дітей підготувала такий урок і запросила прийняти участь в ньому учнів 3-х класів НВК «Школа -ліцей»  (класні керівники Зозуль О.В.,Шульга В.О.), щоб поговорити про дуже важливі речі, про чудову країну, в якій ми живемо. Батьківщина – це земля, на якій народились і живуть наші батьки, жили діди і прадіди. Кожна людина завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадує місто, де народилася. То – родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. І якщо скласти разом маленькі батьківщини кожного з українців, вийде наша велика держава — Україна.

Нашій державі 25 років, цьому ювілею і був присвячений перший урок.  Разом з дітьми пригадали всі значні події, які відбувалися в житті нашої країни, здійснивши подорож по її визначним місцях. Запропонували такі зупинки: географічна, історична, державна символіка, народні символи, творча хвилинка «Обійми Україну теплом своїх долонь».

20160901_085924

Діти дуже активно виконували всі завдання «зупинок», відповідали на всі запитання чи загадки, заспівали найголовнішу пісню України — гімн. Кожен з учнів намалював свою долоньку на кольоровому папері і написав свої побажання нашій Батьківщині.

Цікавим був і огляд літератури улюблених книг українською мовою про далекі походи, про наших дідів і прадідів, що жили на нашій землі, про людей , які славлять Україну в наші дні.

Наша країна пройшла дуже важкий шлях, багато зусиль приклав наш народ, щоб мати свою мову, свою культуру, свою самостійну державу. Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Ми повинні гордитися тим,що ми — українці. Наша задача — розвивати пізнавальний інтерес до минулого і сьогодення рідного краю, виховувати почуття гордості за рідну землю, бажання приносити користь рідній країні, сприяти покращенню життя на цій землі.