«Торецьк — перлина України»

21 Вересня 2018 - 09:15

Запрошуємо Вас до участі у фотоконкурсі «Торецьк — перлина України» в рамках проекту «Сприяння сталому розвитку та згуртуванню громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» що впроваджує Міжнародна організація з міграції за підтримки Уряду Японії
Умови фотоконкурсу:
1. Участь у фотоконкурсі можуть взяти всі бажаючі незалежно від віку та статі. Від одного автора – не більше двох фотографій.
2. Фотографії викласти на своїй сторінці у Facebook з хєштегом #ТорецькперлинаУкраїни у форматі JPEG. Не допускається застосування фільтрів, ретуші та інших способів коригування зображень.
3.Фотографії приймаються з інформацією про автора: ім’я та прізвище, вік, контактний телефон.
4. Прийом конкурсних фото – до 22 лютого 2019 року включно на електронну адресу dzerglib@meta.ua
5. За підсумками фотоконкурсу журі визначить трьох переможців, чиї роботи будуть висвітлені на сайті бібліотеки та на сторінці «Торецьк : територія змін» в соціальній мережі Facebook . Автори кращих робіт нагороджуються грамотами та заохочуються подарунками.
6. Фотоработи можуть бути будь – якого жанру за тематикою «Торецьк — перлина України», тобто фотографії повинні бути зроблені у м. Торецьк і бути сюжетно пов’язані з містом.
7. Критерії розкриття теми конкурсу, креативність, композиція кадру.
8. Організатори конкурсу мають право використовувати конкурсні роботи в Інтернет-ресурсах, у відеоматеріалах, а також під час публікацій у друкованих ЗМІ без додаткового погодження з авторами. Зазначення авторства фотографій при цьому буде дотримано.