Толерантність – шлях до миру

24 Листопада 2015 - 11:00

16 листопада в усьому світі з 1995 року за рішенням ЮНЕСКО відзначається Міжнародний день толерантності . Саме цього дня було ухвалено Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.

До цього свята  бібліотекарем бібліотеки – філії № 6 Мазуркевич О.О. та бібліотекарем Новгородської спеціальної школи – інтернату № 38 Донецької облради Фостик І.М. проведели лекцію – гру «Толерантність – шлях до миру».  

 В ході заходу учні 3 – 9 класів ознайомились з поняттям «толерантність», його значенням в системі загальнолюдських цінностей, ставленням до інших людей.

Бібліотекарі спонукали присутніх  замислитись над етичними проблемами гарного спілкування, вихованню  шанобливого   ставлення до старших, батьків.

Учні прийняли активну участь в грі  «Дорогою Добра».  Команди    подорожували по вулицям «Стежка Правдивості»(визначали поняття етики – щастя, гідність, честь,колектив), “Гори Поваги”, “Вершини Честі”, “Гідності”, Совісті (знаходили гідний вихід із запропонованих ситуацій), подолавши “Болото Байдужості”, потрапили в “Долину Миру і Взаєморозуміння” (зрозуміння близьких людей, вирішення сімейних конфліктів мирним шляхом). По Місту Дружби подолали Річку злості (учні згадували пісні, вірші, прислів’я про дружбу). Дорога Добра вивела до Міста Посмішок. Присутні малювали Дерево щастя та прикрасили його різнобарвними серцями.

Наприкінці зустрічі учасники домовилися, що всім нам просто необхідно сформувати у собі толерантність як рису характеру,побажали всім присутнім буди добрими, частіше посміхатися.