Тарас Шевченко – володар українського духу

13 Березня 2019 - 14:12

Тарас Шевченко – володар українського духу

        Щорічно у чарівну весняну березневу пору ми звертаємось до постаті Великого Кобзаря, який є славою та гордістю України і її народу. Минуло вже 205 років з дня народження видатного поета, художника, громадського діяча, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої любові до свого народу, своєї землі.

Тарас Шевченко…Геній, мислитель, пророк. Людина незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу. Він став духовним батьком, творцем і рятівником української мови, звеличивши Україну та її народ.

Напередодні 205-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в  бібліотеці – філії №5 ЦБС м. Торецька відбулося  свято “Поет живе в серцях свого народу”.

 

Упродовж заходу бібліотечні працівники відтворили цілісну картину життєвого та творчого шляху основоположника нової української літератури. Також впродовж заходу його учасники мали змогу переглянутимультимедійний літопис долі «Тарас Шевченко – володар українського духу» . Активну участь у заході прийняли й самі учасники , які зворушливо декламували поетичні твори Великого  Кобзаря.

Тарас Шевченко — це не минуле, Тарас Шевченко — це сьогодення, він важливий і для тих, хто живе тепер, і для молодих, хто тільки починає своє життя, і для старших, і для всіх тих, хто хоч якось асоціює себе з Україною.