Свято Матері

16 Травня 2017 - 09:18

У ці травневі дні, коли прокидається від зимового сну матінка – природа, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець  ледь – ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя, свято утвердження життя  – Свято Матері. Мати- це слово   для кожного українця символізує священну трійцю — рідну матір, матір-Україну та Матір-Богиню.

В бібліотеках — філіях централізованої бібліотечної системи м. Торецька до цієї дати пройшли цикли зворушливих, хвилюючих, цікавих масових заходів.

Бібліотека-філія №7  провела  літературну подорож «Безсмертний образ матері моєї» для учнів НВК «Школа-гімназія»  Бібліотекарі  розповіли  учням  про історію та традиції святкування Дня Матері в Україні та європейських країнах.   Запропонували дітям тематичну виставку  «Величне і прекрасне слово Мати! Від неї все на світі! Навіть світ…», на якій були зібрані твори М. Пономаренко, К. Перелісної, А. Костецького, М. Сингаївського, М. Познанської, Д. Павличка, І Січовика та інших авторів, які присвятили свої вірші матері.

Зворушлива літературно-музична година “Мамо, матуся до тебе горнуся”

відбулася в  бібліотеці – філії №3.  Його учасники зібралися, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій  людині – рідній неньці, подякувати їй за любов і турботу, а також привітати всіх жінок і побажати їм здоров’я, щастя і Божого благословення.

Приємним  сюрпризом для любих матусь, стала виставка малюнків “Намалюємо мамину мрію”, яка  була організована в  бібліотеці – філії №1 для дітей. В свої роботи діти вклали  всю любов своїх маленьких сердець, нагадуючи усім : «Любіть своїх матусь, даруйте їм квіти, приносьте їм радість!»

Вже понад сто років День матері є приємним приводом для того, щоб зайвий раз привітати, подякувати, підтримати найріднішу людину – маму. Цього року День матері в Україні святкуватимуть 14 травня. Зверніться до бібліотеки та доберіть для привітання чудову поезію, запропоновану книжковою виставкою  “Цілую ніжно материнські руки”, яка продовжуватиме свою роботу до 15 травня. Ми чекаємо на Вас.

Під час заходу студенти висловлювали вдячність своїм мамам за їх нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Був зроблений акцент на ступінь шани в державі жінки, яка виховує дітей, за яким можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства.