СПИДа – НЕТ!

27 Листопада 2013 - 15:12

 На початку 80-тих років ХХ століття несподівана поява ВІЛ-інфекції змусила людство ревізувати старі погляди та переконання, замислитись над питанням смерті та сенсу життя. 1 грудня в усьому світі – День боротьби зі СНІДом. На жаль, проблема ВІЛ-СНІДу актуальна і для нашого міста.  Працівники бібліотеки – філії №2, дбаючи про збереження генофонду нації, здоров’я молоді, постійно проводять роботу по профілактиці згубних звичок у підростаючого покоління, ведуть роботу по формуванню здорового способу життя у молодіжному середовищі. Щороку в бібліотеці проводяться профілактичні заходи, які сприяють формуванню знань про здоровий спосіб життя серед молоді міста .    Так, для учнів професійного ліцею №73 бібліотекар бібліотеки –філії №2  Коліганова І.М. провила  усний журнал „ВІЛ /СНІД: знання і розуміння” .Метою заходу було інформувати учнів про можливі шляхи передачі ВІЛ інфекції та засоби захисту, вивчення та розуміння проблеми ВІЛ/СНІДу, розкриття  питань толерантності по відношенню до ВІЛ інфікованих людей.

Завдяки атмосфері довіри, які склались під час заходу – діти відкрито висловлювали власні бачення проблеми та аргументували свої позиції. Було багато запитань, багато відповідей, дискусій та цікавих неординарних вправ, але загалом з цього напливу інформації учасники винесли для себе найбільш важливе: накопичили систему нових знань, визначили правила безпечної поведінки, підвищили рівень усвідомленості ситуації з поширенням ВІЛ в Україні, зрозуміли, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах найкращі методи профілактики СНІДу.

  До уваги присутніх, бібліотекар Хіжняк О.М.(професійний ліцей №73 організувала книжкову виставку: “Твоє здоров’я – в твоїх руках”. На виставці були представлені книжкові новинки, з яких читачі змогли дізнатися багато корисної інформації, знайти відповіді на питання, що їх турбують.