СНІД! Не залишимось байдужими!

2 Грудня 2015 - 16:32

СНІД… Скільки сказано цим словом. Горе. Безнадія. Смерть. Як можна словами передати усім, усвідомлення того, що ти приречений, що у тебе нема майбутнього…

 До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який визначається щорічно 1 грудня з метою привернення уваги підростаючого покоління Новгородської спеціальної школи – інтернату № 38 Донецької облради до проблеми поширення СНІДу в Україні та забезпечення інформацією про ВІЛ/СНІД, формування здорового способу життя бібліотекарями Мазуркевич О.О. (бібліотека – філія № 6) та Фостік І.М. (бібліотекар НСЗШІ № 38)  1 грудня 2015 року було проведено  бесіду – застереження «СНІД! Не залишимось байдужими!».

                Присутнім розповіли про історію виникнення та відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом,  звідки взявся ВІЛ/СНІД, якими шляхами передається хвороба. Учні 7 – 9 класів в присутності заступника директора по виховній праці Мелека Н.С.,  вихователів Якуш О.І., Писарєвой Л.О., Міткаловой Л.В.  прослухали інформацію лікаря – педіатра щколи  Алагос Т.А. та відповіли на питання анкети «Що ви знаєте про СНІД?» На протязі всього заходу учні мали змогу ознайомитися з літературою представленою  на тематичній полиці «Захисти себе від СНІДу».

               Пропаганда здорового способу життя серед молоді, формування культури і свідомості, привернення уваги до даної проблеми це основна мета  заходу. Націлити підростаюче покоління  на толерантне ставлення до людей, які живуть із ВІЛ. Спонукати до вироблення осмисленої і зваженої особистої та громадянської позиції щодо проблеми ВІ (СНІДу).

              Пам’ятаємо про толерантне , гуманне ставлення до ВІЛ – позитивних людей  і про шляхи запобігання ВІЛ – інфікування.