Слава Україні – Героям слава!

27 Липня 2017 - 10:53

21 липня -пам’ятний день по праву вважається однією з найважливіших дат в історії міста. Три роки тому завдяки діям українських військових, добровольців над містом підняли жовто-блакитний прапор. З нагоди відзначення третьої річниці звільнення міста від незаконних збройних формувань в бібліотеках ЦБС м.Торецька була проведена низка заходів: урочисте свято “ Моя країна – прекрасна і незалежна” ( центральна бібліотека), “Мир боронити на рідній землі їх призвала Україна” ( бібліотека –фіія№7), благочинні акції “Привітаємо визволителів нашого краю” ( бібліотека –фіія№8), “Підтримаємо хоробрі серця” ( бібліотека –фіія№2), «Оберіг для воїнів АТО» (бібліотека – філія№5) тощо.

Ще не давно ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, ми не особливо звертали увагу на слова «Слава Україні – Героям слава», а тепер ці слова набули нового змісту. Три року ми не можемо спати спокійно: знову гинуть найкращі українці, цвіт нації, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Наразі вже точно зрозуміло, кому ці слова адресовані, і ні в кого немає сумніву, що ці герої – хлопці, що зі зброєю в руках захищають наше місто.
З метою вшанування пам’яті загиблих воїнів працівниками центральної бібліотеки була оформлена виставка – реквієм «Вони загинули щоб жила Україна», де були представлені фото Героїв – учасників АТО, які загинули захищаючи наше місто. Дивлячись їм у вічі , ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положимо за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами з гімну, це стало станом душі. Зараз ми розуміємо, хто такий патріот, справжній офіцер, чоловік-захисник. Ви – Герої! А Герої не вмирають!
Залишайтеся живими на зло нашим ворогам. Ви маєте жити, довести справу до кінця, Ви маєте відбудувати ту незалежну, демократичну і вільну Україну, за яку поклали життя наші воїни.