Шлях до добра

2 Грудня 2015 - 16:46

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче їм допомогти. І хто допомагає. Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують нашої допомоги і уваги.

До цієї дати бібліотека-філія №7 провела благодійну акцію “Збережемо тепло душі” щодо підтримки людей з обмеженими можливостями, з метою виховання милосердного та толерантного ставлення членів громади до інвалідів. Під час акції робітники бібліотеки разом з членами Ради ветеранів мікрорайону №1 відвідали Територіальний Центр соціального захисту населення міста. Зі словами підтримки до людей, які потребують  уваги, звернулись  голова ради ветеранів Щокіна Л.Т., заступник голови Лисенко С.О. Силами робітників бібліотеки та членів Ради ветеранів мікрорайону для мешканців цього Центру був організован солодкий стіл.

Впродовж дня в бібліотеці-філії №7 в рамках благодійної акції була проведена година міркувань “Добро — шлях до гармонії” з метою привернення уваги громади до проблем громадян з обмеженими фізичними можливостями, на яку були запрошені читачі бібліотеки, ветерани-працівники культури. З читачами бібліотеки зустрились перший заступник голови міської ради ветеранів Братерська Л.Д. і депутат міської ради Петрига Л.І.

Людина доброзичлива, яка бажає іншим добра, не може бути злою, жорстокою. Часто не в кожного з нас виходить бути добрим. Дорога до добра не з легких. Це довгий шлях, на якому людину чекають взльоти та падіння, спуски та підйоми. Але кожна людина зобов’язана пройти цей шлях.