Щоб осінь життя золотою була

5 Жовтня 2017 - 09:41

В останній час завдання гуманізації бібліотечного обслуговування стало надзвичайно важливим. Особливо, коли мова заходить про користування бібліотекою читачів особливої категорії – інвалідів та людей похилого віку.

В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Похилі люди – це теж мешканці планети Земля, це повноправні громадяни своєї країни. Наше старше покоління – золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.

2 жовтня в читальній залі бібліотеки-філії №7 ЦБС м. Торецька (мікрорайон) пройшла година доброго настрою “Щоб осінь життя золотою була”, присвячена дню людей похілого віку, яку підготували працівники бібліотеки. Літніх, не означає старих, літніх – значить досвідчених і мудрих, адже вони прожили довге і цікаве життя. За їх плечима великий життєвий і трудовий досвід. На запрошення бібліотекарів відгукнулись 27 читачів.

Протягом заходу лунали ліричні вірші, сердечні слова чергувалися з музичними номерами танцювального колективу «Ад астра» та теплими привітаннями на адресу людей похилого віку. Бібліотекарі Семиченкова Н.М. та Бредіхіна С.О. провели літературний огляд книжкової виставки «Хто здоровий, той не плаче, жде його в житті удача». 


Дуже прикро, що таке свято відбувається лише раз на рік, адже слова вдячності людям похилого віку повинні лунати набагато частіше. І ми, бібліотечні працівники, щасливі, що доклали максимум зусиль, щоб свято для них відбулось. Маємо надію, що цей захід надовго запам’ятається користувачам бібліотеки.