Рідна мова

25 Листопада 2014 - 11:36

Велична , щедра і прекрасна мова,

Прозора й чиста, як гірська вода-

То українська мова барвінкова,-

Така багата й вічно молода

            
         9 листопада – День української писемності та мови, День вшанування пам’яті Преподобного Нестора – Літописця. В центральній бібліотеці відзначили цей захід   в теплій, святковій обстановці. На свято завітали учні НВК «Школи-гімназії» (класний керівник Мартюхіна М.В.). Кожен присутній відчув , яким неоціненним   скарбом є наша українська мова. Про створення мови, про її багатство, красу , мелодійність розповіла зав.відділом обслуговування Панфілова Л.О.

А скільки чудових , талановитих письменників і поетів,таких як Леся Українка, Панас Мирний що писали рідною мовою дала нам рідна ненька-Україна? Познайомились учні і з творчістю талановитих   поетів нашого міста. Надовго запам’ятається зустріч з місцевою поетесою, керівником літературної студії «Муза» Карнауховою Л.В.   Познайомившись   з   поезією Любові Василівни , що йде від самого серця   всі присутні   відкрили заново для себе красу та милозвучність рідної мови, відчули любов до рідного краю, земляків.

А прикрасою на завершення свята була музична композиція українських   пісень в виконанні талановитих студентів Дзержинського музичного училища Приходько Анастасії, Філіповського Олександра, Деміденко Лизавети, Андреєвої Оксани ( керівники Мольдерф Т.М., Тітова І.В.)

Особливого забарвлення   додала книжково-ілюстрована   виставка «Мова рідна, ти ніжний цвіт», яка знайомила користувачів   з величчю рідної мови.

Це свято ще раз показало , що значить для людей рідна мова. Наша гордість, наше минуле і наше майбутнє.