Революція Гідності: « Ми не зганьбили славу наших предків, нових Героїв дали небесам»

23 Листопада 2018 - 09:44

Революція Гідності:  « Ми не зганьбили славу наших

предків, нових Героїв дали небесам»

         21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи, який об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

         Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13 листопада 2014 року  «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

          В пам’ять усіх, хто вистояв, у пам’ять усіх постраждалих, на честь усіх загиблих, у підтримку всіх українських бійців на фронті  бібліотека –філія №1 для дітей провела патріотичну годину «Горять свічі на Майдані, у скорботі серця тануть…». Тут зібрались учні 6-Б класу ОЗ № 6, щоб згадати та низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України.

         Патріотична година розпочалася розповіддю про подію, що сколихнула весь світ і не залишила байдужою жодної душі. Учні поновили в пам’яті революційні події 2013-2014 рр., початок національної революції та імена її героїв. Під час заходу діти мали змогу переглянути документальні кадри про страшні події п’ятирічної давнини.

        Згадали героїв, які загинули захищаючи нашу країну і вже ніколи не повернуться на рідні простори нашої України.  До уваги користувачів в читальній залі бібліотеки було розгорнуто виставку-перегляд  « Гідності бути! Свободу не спинити!», де широко представлені книги, фотоальбоми доленосних подій в Україні.

        Цей захід став своєрідним нагадуванням юному поколінню про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Будьмо гідними пам’яті наших Героїв!