Правові аспекти

23 Листопада 2016 - 14:38

Становлення в Україні демократичної правової держави потребує суттєвого підвищення правосвідомості кожного громадянина, його правової культури, активної громадської позиції. Людина повинна знати, як потрібно діяти в тій чи інший життєвій ситуації, регулювати поведінку і дії згідно з вимогами чинного законодавства.

З метою поляризації правових знань, правової культури молоді і виховання поваги до закону і прав людини  в бібліотеці – філії №2 був проведений вечір питань і відповідей „Актуальні правові питання сучасної молоді”

Перед  першокурсниками професійного ліцею та вихованцями ЦСПР дітей виступив  інспектор Торецького відділення поліції  Бахмутського відділу ГУНП України в Донецькій області Земцов А.А., який  ознайомив присутніх з мірами покарання, що застосовуються до неповнолітніх з видами правопорушень, з основними поняттями законодавства щодо підлітків та молоді, навів їм найбільш поширені приклади правопорушень з метою їх попередження та закликав бути законослухняними громадянами  своєї країни.

Присутнім було цікаво і корисно довідатись про свої права, обов’язки і відповідальність згідно чинного законодавства України, а також переглянути та ознайомитись з літературою, що була представлена на книжковій вітрині «Перехрестя мудрого закону».

Такі заходи формують погляди на закон як обов’язкове правило поведінки, допомагають молоді не спіткнутися на початку життєвого шляху, уникнути конфлікту з законом.