«Поки пам’ятаю – доти живу»

14 Березня 2017 - 14:41

Цими словами  16 лютого розпочалася  бесіда «Волонтери – рятівники і помічники в зоні АТО», який підготувала бібліотека – філія№6  для учнів  Новгородської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату № 38  Бібліотекар О.О. Мазуркевич та бібліотекар школи І.М. Фостік ознайомили учнів 4,6,7 класів ( вихователі О.В.Тимчук, Л.В. Ковальчук, І.М.Тарасевич) з історією виникнення волонтерського руху, з відомими всьому світу волонтерами, такими як  Анрі Дюраном, за допомогою якого було вперше в 1859 році створено Червоний хрест.

Також учні узнали, що й українці завжди опікувались старими і немічними, удовами і сиротами. Першими з найвідоміших з них були Костянтин Острозький – князь, та гетьмани Петро Сагайдачний, Іван Мазепа, відомий діяч Михайло Грушевський.

На протязі заходу присутні ознайомились з тематичною полицею «Герої не вмирають!» на якій вони мали змогу ознайомитись з історичними фактами Єврореволюції та подіями 21 листопада 2013 – 20 лютого 2014 року.

Наприкінці бесіди присутніми було зроблено висновок, що  історія будь – якого народу містить періоди, які є вирішальними і доленосними в його житті і подальшому розвитку всієї країни. Тож будемо відкривати свої серця доброті, милосердю, дарувати свою любов всім, кому вона потрібна.