Поет душі нашої

22 Березня 2014 - 11:00

 9 березня 2014 року відзначили 200- річний ювілей  з дня народження – поета і прозаїка, художника і громадського діяча – Тараса Григоровича Шевченко.

   Нині вся українська спільнота проводить відповідні урочистості з нагоди вшанування пам’яті та популяризації творчості видатного сина українського народу. Не залишились осторонь таких подій і працівники бібліотеки – філії № 5.

    До святкування 200- річчя з дня народження Т.Г.Шевченка бібліотека – філія № 5 провела декілька заходів.

 Була проведена вулична акція „ Читаємо Т.Г.Шевченко разом”.

В ході акції було : бліц – опитування перехожих , пропозиція пригадати кілька рядків з творів Кобзаря, роздача рекламної продукції, листівок з цитатами, книги. Якщо перехожий пригадує вірш, вітаємо його зі святом. Якщо перехожий не може пригадати рядків з творів Шевченка, дарували листи з віршем ( або уривками з віршів) поета, рекламну продукцію бібліотеки, книжку „Кобзар”. В ході  акції було виявлено що багато молоді, дітей, людей похилого віку, знають коли народився і хто такий Т.Г.Шевченко , навіть багато було згадано віршів та уривків . 

До дня народження поета в бібліотеці був буккросинг„ Шевченко від серця-до серця”. 

 

Також до цього свята в бібліотеці – філії № 5 . Бібліотекарі Гармаш Н.В., Кузнєцова О.Л., та учні ЗОШ №17 Івашичко Д., Самойленко С., Герман В., Мазур К. підготували  свято „ Поет душі нашої „

На святі були присутні учні школи № 17 . Бібліотекарі та діти  одягнені  в українські костюми, зустрічали гостей с хлібом та солю

читали вірші Тараса Григоровича , розповідали про життя та творчість  улюбленого поета, , також була показана сценка про Тараса. Звучали українські пісні продовж усього свята . Учні шостого класу  відповідали на запити, розповідали багато віршів, про життя улюбленого поета . В кінці свята бібліотекарі провели огляд біля книжкової виставки „ І твоя, Кобзарю , слава , не вмре, не  поляже!”.