Подорож у світ професій

26 Травня 2017 - 08:48

На протязі всього життя людині доводиться робити той чи інший вибір. Пройде зовсім небагато часу і сьогоднішнім старшокласникам доведеться обирати свій шлях у житті. І шлях цей почнеться з перехрестя, від якого розходяться не 3, як в казці, а 50 тис. доріг – саме стільки зараз існує професії. І дуже важливо не помилитися у виборі. Адже зай­матися тим, що тебе цікавить, приносить радість – одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.

Учні 8 класів школи – інтернату зібралися у читальному залі бібліотеки – філії №2 , щоб здійснити подорож у світ професій. Бібліотекарі під час заходу „Електронний музей професій” намагалася допомогти підліткам розібратися в собі, визначити свої уподобання, використовуючи мотиваційні вправи „Хочу”, „Можу”, „Треба”, „Мікрофон”, „Калейдоскоп професій”. Учні розширили знання про професії, які мають сталий попит на ринку праці; обговорили необхідність вибору професії до душі, та розмірковували над питанням – як уникнути помилок і розчарувань у виборі професії; з’ясували зміст мотивів вибору професії.

Наприкінці зустрічі школярі дійшли до висновка, що обираючи майбутню професію не можна покладатися на випадковість, квапитися. Необхідне найсерйозніше став­лення до цієї проблеми. Слід  пам’ятати, що обираючи професію- обираєш  власну долю.