Підтримаємо хоробрі серця

27 Липня 2017 - 10:27

Ніщо не радує серця бійців так, як щирі дитячі малюнки. Вони стають для хлопців справжніми оберегами. Їм віриться, що малюнки зберігають їх краще, аніж каски чи броня.
До участі у акції залучилися всі бажаючі. Маленькі читачі бібліотеки, члени гуртка „Фантазери”, який діє при бібліотеці, щоб підтримати та підбадьорити українських військових з радістю взялись за пензлики і олівці . Участь в акції викликала у серцях наших дітей бурхливу хвилю емоцій.
До бібліотеки, щоб отримати дитячі подарунки, завітали військові – Азаров Вадим Володимирович, та Хоменко Микола Миколайович. Для них був підготовлен вітальний концерт. Діти читали вірші, співали пісні, присвячені воїнам АТО та Україні, висловлювали слова подяки захисникам. Всім присутнім особливо сподобались виступи Лагус Єви, та Самохіна Руслана. Неймовірно теплим та цікавим відбулося спілкування дітлахів з гостями заходу. Бійці розповіли дітям, як проходить їх служба, чим вони займались у мирний час, відповідали на запитання. А наприкінці зустрічі хлопці віддячили дітей солодощами.
Захід закінчився побажаннями миру та процвітання нашій країні, та всім людям.