Перше вересня в СЗОШ №3 та НВК «Школа-гімназія»

2 Вересня 2014 - 11:22

Для всіх школярів першого вересня відкрила країна знань свої двері.

І перший урок знань  пройшов під назвою «Єдина країна — Україна» ,який був спрямован на поглиблення знань учнів про нашу державу — Україну,на формування поваги до державних символів ,на виховування у дітей почуття патриотизму та національної гордості.

Бібліотекарі дитячої бібліотеки  підготували розповідь про державні символи країни, легенди про народні символи  ,що шановані  і чому у нас на Україні.

Діти охоче читали вірші про рідну країну, слухали пісні, впізнавали і доповнювали українські прислів’я, розмірковували, що для них Батьківщина, згадували славні імена українців, грали в українські ігри, В цей день відвідали наші заходи учні шкіл СЗОШ №3  4-А,Б класи,НВК «Школа-гімназія»  2 — А,Б , 5 -Б класи.Присутні зазначили ,що на долю нашого народу випало багато героїчного і водночас трагичного.

Історія України-це історія народу. У нас є своя культура,мова,є свої мрії і надії.

До уваги всіх присутніх була організована книжкова виставка-роздум «Доля моя  в долі України»,яку доповнювала експозиція народного музею історії міста з українських ужиткових речей(Директор народного музея історії міста Семенова Н.І.)

Про  мир,злагоду та щасливе майбутнє малювали учасники заходів на асфальті біля бібліотеки.