Пам’ять про подвиг – у серцях поколінь

8 Травня 2016 - 19:55

Давно відгриміли залпи війни… Цей суворий час став надбанням історії. Та хоч би скільки ще минуло часу, доки існуватиме на своїй землі українська нація – у цей день країна вклонятиметься вам, солдати Перемоги.

       Напередодні цього великого свята  працівники  библіотеки-філії №2  привітали   заслуженого ветерана   Другої світової війни Гозуна Анатолія Степановича, який почав воювати ще дитиною і дійшов зі своїми бойовими товаришами до самого кінця війни. Щирі слова вдячності за подвиг, який здійснили воїни-ветерани, захищаючи рідну землю від загарбників прозвучали від бібліотекарів    та подарували Анатолію Степановичу квіти та книжки. А так само побажали довгих років життя і благополуччя.

     Для читачів бібліотеки пройшов відео – екскурс „Війна крізь призму кіноекрану”.Переглянувши відеофільми ми ще раз переконуємось, яким знеціненим було людське життя для окупантів і яка велика ціна заплачена за перемогу. Також  до уваги користувачів оформлена книжкова виставка «Літературний літопис війни».

     Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями всі держави Антигітлерівської коаліції. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.