Пам’ять поколінь не загасити

12 Травня 2015 - 13:12

Низький Вам уклін, Ветерани-герої,

За сльози, що Вами утерті,

За те, що Ви нас закривали собою

І світ рятували від смерті.

За те, що Вам волю вдалось повернути

– Ніхто не забутий, ніщо не забуте!

 

         До 70-річчя дня Перемоги працівники бібліотеки–філії №6 підготували та провели ряд заходів, а саме 05.05.15 підготовлено виставку – панораму «Пам’ять поколінь не загасити». Матеріали представлені на виставці, допомогли більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та вшанувати пам’ять наших дідів та прадідів.

         Вечір–портрет «Навіки в пам’яті народній» було проведено 07.05.15 в Новгородській спеціальній школі–інтернаті №38. Разом з Фостік І.М., бібліотекарем школи–інтернату та Мазуркевич О.О. бібліотекарем філії присутні були ознайомленні з біографією та життєвим шляхом Героя Радянського Союзу – Гужва Миколи Яковича. На зустріч було запрошено його потомка – Жукова  Юрія Михайловича, який більш докладніше розповів про подвиги Гужви М.Я., показав фото з домашнього архіву та ознайомив зі статтями із періодичних видань того часу, які писали про Гужву М.Я. На заході були присутні директор школи Ульянцева Н.І., заступник директора по виховній роботі Мелека Н.С., учні 3–9 класів та вихователі: Саклакова І.В., Ковальчук Л.В., Тарасевич І.М., Конєва С.А., Рябінкіна Л.С., Якуш О.І., Сипко Ю.М., Щурова О.В. Наприкінці заходу учні поклали квіти до пам’ятника  невідомого солдата,  могилу Гужви М.Я.

        08.05.15. в читальному залі філії №6 відбулася літературно – музична композиція «Цей День Перемоги ми наближали як могли». В ході заходу бібліотекар Бутильська Л.В. ознайомила усіх присутніх з літературою по даній темі.  Присутні читали вірші, слухали пісні. В ході заходу було проведено акцію «Подари книгу ветерану». Книги і квіти у подарунок отримали запрошені на захід діти війни: Ташлик Н.А., Романова Л.С., Чеботаєва Н.Я. По закінченню заходу було проведено чаювання.

      Метою проведення всіх заходів –  виховувати любов до Вітчизни, рідного краю,  повагу до ветеранів Другої Світової війни, виховувати гордість за подвиг українського народу у воєнні роки.