О, рідна мова ти моя, як любо ти звучиш!

22 Лютого 2017 - 12:11

Міжнародний день рідної мови надзвичайно важлива подія у житті кожного свідомого українця. Змалечку виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен перед усім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – МОВА.    З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови для учнів 3Б ЗОШ №10  (кл. керівник Половінко Т.П)  бібліотека – філія№4 підготувала і провела гру-подорож «О, рідна мово ти моя, як любо ти звучиш»

Бібліотекар розповіла дітям про те, що кожен народ повинен вчити, любити й шанувати рідну мову. Іноді вона може зазнавати певних обмежень та утисків, але частіше розвивається без будь-яких перешкод, а може зникнути назавжди. От Міжнародний день рідної мови і закликає захищати всі мови, навіть ті, якими розмовляють малочисельні народи.

Учні дізналися, що українською мовою розмовляють близько 45 мільйонів людей, і вона входить до другого десятка найпоширеніших мов світу. «Тепла, барвиста, калинова, рідна, велична, багата, мелодійна…», — характеризували діти рідну мову. Учні залюбки відповідали на питання гри «Пошук на острові Королеви мов», пригадували героїв улюблених українських казок, розшифровували буквено-цифрові ребуси